Psichologai

1-image001
Aistė Diržytė

Aistė save vadina nuolat besimokančiu žmogumi ir sako, kad pagrindinis jos mokytojas yra pats gyvenimas. Psichologijos mokslų daktare ji tapo prieš keturiolika metų, dabar dirba universitete profesore, vadovauja Psichologinės gerovės tyrimų laboratorijai, domisi pozityviąja psichologija, yra išrinkta tikrąja Amerikos Psichologų Asociacijos nare, tačiau labiausiai ji vertina išmintį, skelbiamą įvairių religijų šventraščiuose: mes visi esame vienos Begalinės Meilės vaikai, mes visi galime būti vienas kitą mylintys, atjaučiantys ir padedantys vienas kitam sumažinti gyvenimo kančią.

 

 

 

 

 

 

olegas_gadeckis
Olegas Gadeckis

Olegas Gadeckis yra psichologas, filosofijos mokslų daktaras ir unikalių asmeninio augimo metodikų autorius. Vienas iš projekto  „Trečiojo tūkstantmečio psichologija“ įkūrėjas, keleto knygų apie asmeninį augimą autorius. Daugelio TV ir Radio laidų dalyvis (tame tarpe ir Lietuvoje). „Gyvenimo mokyklos“ vadovas.

 

 

 

 

 

 

 

 

1-portretine-tamsiame-fone
Jūratė Baltrūnaitė

Harmonija tarp profesionalizmo ir kilnių asmeninių charakterio savybių, ekologiškos psichologinės technikos, universalios žmogiškos vertybės, pagarba, sąmoningumas, pasirinkimo laisvė, sveikas gyvenimo būdas, tarnystė, meilė – tai principai, kuriais psichologė Jūratė siekia vadovautis savo gyvenime.

Nuolat keldama kvalifikaciją, Jūratė savo darbe remiasi tiek šiuolaikinės psichologijos pasiekimais, tiek ir universaliomis dvasinėmis pasaulio tradicijų vertybėmis. Apjungus šias abi kryptis, pasiekiama reali išliekamoji vertė.

Dirba su suaugusiais, poromis, vaikais ir paaugliais.

Konsultuoja lietuvių ir rusų kalbomis.

Dėl asmeninių konsultacijų ir seminarų galima tartis:

+370 685 00013, el. p. jurate@paspsichologa.lt

http://paspsichologa.lt/specialistai/jurate-baltrunaite/

 

 

dimitrijus_psonko
Dmitrijus Pšonko

Dmitrijus Pšonko yra projekto „Psichologija 3000“ specialistas, psichologas-treneris, sisteminis terapeutas, konsultantas šeimyninių santykių klausimais, specialistas sėkmės psichologijos ir asmeninio augimo sferose. Mokosi pas Olegą Gadeckį, Mariną Targakovą, Olegą Torsunovą. Dmitrijus turi nepakartojamą darbo stilių, asmeninį žavesį, neįtikėtinus dėstytojo sugebėjimus.

Dėl asmeninių konsultacijų ir seminarų galima tartis:

+370 698 74194.

 

 

 

 

 

irma-surauciute-2016
Irma Suraučiūtė

Psichologė, lektorė, koučingo ir personalo valdymo specialistė bei nuolat tobulėjanti ir laiminga moteris. Irma yra įgijusi Vilniaus Universiteto psichologijos magistro laipsnį. Papildomai studijuoja tarptautiniame praktinės psichologijos projekte ir gilina koučingo žinias lyderystės,
asmenybės tobulėjimo ir šeimos srityse. Turi daugiau nei 13 metų darbo patirtį konsultuojant ir vedant psichologinius seminarus.

Irmos veiklos sritys:

– Autorinių seminarų kūrimas ir vedimas.

– Organizacijų, vadovavimo, asmenybės ir pedagoginės psichologijos praktinis taikymas.

– Organizacijų ir asmenybių tobulėjimo strategijų sudarymas ir įgyvendinimas.

– Koučingas ir psichologinės konsultacijos.

Irmos gyvenimo moto: tikras gyvenimas prasideda tada, kai nuolat jauti ryšį su savo širdimi, siela, Dievu.

Dėl asmeninių konsultacijų ir seminarų galima tartis:

+370 673 02114, el. p. irma@erdvetobulejimui.lt

www.erdvetobulejimui.lt

 

 

 

VladimirIvanof
Vladimiras Ivanovas

Vladimiras Ivanovas – šeimos santykių specialistas, prenatalinės ir perinatalinės psichologas. Psichologijos mokslus baigė Tolimųjų Rytų Humanitariniame valstybiniame universitete. Jis dabar daug keliauja po šalį su paskaitomis ir autoriniais seminarais, taip pat ir konsultacijomis. Dvidešimt metų praktikuoja ir dėsto Vedų kultūrą ir filosofiją. Yra autorius tokių seminarų kaip: „Pagauk sėkmę už uodegos“, „Patarimai, kaip įveikti kliūtis“, „Kaip į šeimą pakviesti angelą“, „Likimo formulė“.

Dėl asmeninių konsultacijų ir seminarų galima tartis:

+370 698 74194.