Gadeckaja Valerija O.

rsz_12020

Išsilavinimas:

Scenos meno aukštoji mokykla (Konstintinos Raikin teatro mokykla).

Samaros valstybinė kultūros ir meno akademija.

Teatro režisierė, direktorė.

Nuo 2012 metų užsiima vizualiniu judesio teatru.

Per šį laiką, ji mokėsi Butoh šokio meistriškumo kursuose pas Katsura Kana,  K. Mišina, Yuko Kaseki.

 

 

Aktorės vaidmuo teatre:

A. P. Čechovo „Dėdė Vania“, Elenos Andrejevnos vaidmuo;

E. Narshe „Žemės obuoliai„, kalinės vaidmuo;

Marekas Modzelevsky „Karūnavimas“, moters vaidmuo;

Levas Tolstojus „Tamsos galia“, vaidmuo Anisija;

N. Koliada „Iš kur-kur-kodėl“, moters vaidmuo;

I.A. Krylovas „Pamoka dukrai“, vaidmuo Lukeria;

A. P. Čechovas „Teisingumo teisme naktis“, vaidmuo Zinočka;

Žanas Kokto „Žmogaus balsas“, moters vaidmuo;

Žanas Ženia „Mergelės“, Klaros vaidmuo;

I. Viripaev „Sapnai“, merginos vaidmuo.

Režisuoti teatro darbai:

Žanas Ženia „Mergelės“;

Kobo Abė „Lagaminas“;

Spektaklis, paremtas Teffi ir Marijanos Belenkovo istorija „Tikėjimas. Viltis. Meilė“;

Vaidmenys kino filmuose:

„Prieš teismą“, „Apie meilę“, „Raudonoji apyrankė“, „Ekipažas“ ir kt.

Apdovanojimai:

2011 m. Šukšinos premija už pavyzdingą mokymąsi.

2013 m. projekto „Veiklus jaunimas“ laureatė už sukurtą kūrybinę teatro įmonę.

2016 m. Trečiojo tarptautinio meno festivalio „Maksvos žvaigždės – 2016“ narė.

2016 m. Rusijos teatro laureatė, III laipsnio nominacija.

2016 m. Tarptautinio festivalio konkurso „Mano kelias“ laureatė, III laipsnio teatro nominacija.

 

G. VALERIJOS SEMINARAS – PRAKTIKUMAS „SĄMONINGAS JUDĖJIMAS“

Seminaras-praktikumas „Sąmoningas judėjimas“ – tai galimybė dalyvauti dialoge su savimi, sužinoti ir priimti savo fizines galimybes, atsikratyti fizinio sąstingio, o taip pat išmokti mąstyti kūnu bei atpalaiduoti protą. Seminaro metu dalyviai tyrinės savo kūniškus ir emocinius pojūčius, susipažins su somatikos technikomis, autentišku judėjimu ir kontaktine improvizacija.
Seminaro praktika gali trukti tris užsiėmimus po dvi valandas arba galima padaryti keturis užsiėmimus po pusantros valandos. Per šį laiką bus giluminis darbas, nukeiptas į kūno kalbos mokymąsį, neverbalinio bendravimo įsisavinimą ir kolektyvinį kūnišką mąstymą. Kiekvienas dalyvis atras individualų, nepakartojamą plastiką, išmoks dirbti komandoje neprarasdamas savo individualumo.
Šie užsiėmimai leis iš naujo pažvelgti į savo kūno galimybes, atsikratyti nereikalingos įtampos, padės įgauti fizinę laisvę ir išraiškingumą, o tai išlaisvins vidinę energiją ir suteiks harmonijos ir džiaugsmo.
Ši praktika ypatingai sudomins tuos, kurie: kenčia nuo fizinio sąstingio ir įtampos kūne, siekia geresnio kontakto su savo kūnu, domisi savęs pažinimu ir tobulėjimu, ieško resursų kūrybai ir gyvenimui.
Minėta praktika padės: sustiprinti/atstatyti kontaktą su savo kūnu, išlaisvinti sąmoningumą, išlaisvinti protą, peržengti įprastas judėjimo ir elgsenos ribas, rasti resursų kūrybai ir saviraiškai, atsikratyti chroniškos įtampos ir sąstingio.
Nereikia jokio fizinio pasirengimo ar šokių įgūdžių.
Seminaro – praktikumo programa:
1diena.
Individualus darbas su savo kūnu, kas leis kiekvienam dalyviui išsiaiškinti savo fizines galimybes ir prigimtines duotybes, atrasti raumenų įtampą, išmokti jos atsikratyti, priimti ir pamilti savo kūną, suprasti kaip jį valdyti, taip pat kiekvienas ras savo unikalų judėjimo būdą, leidžiantį išreikšti emocines būsenas.
2diena
Akcentas – darbas porose. Dalyviai pažins savo partnerių plastiką, išraiškingumą, išmoks bendradarbiauti su juo bendraujant tik gestų kalba. Atsiras galimybė palyginti dvi būsenas: „aš vienas“ ir „aš ir mano partneris“. Kas keičiasi kai mes dviese? Kuris svarbiausias? Kaip būti kartu ir išlikti savimi? Ir kur ta riba? Ką man reiškia:Aš ir Mes? Master klasės dalyviai ieškos atsakymų į šiuos ir daugelį kitų klausimų, išmoks atiduoti ir prisiimti iniciatyvą, o taip pat būti harmonijoje su savo partneriu.
3diena.
Trečio užsiėmimo metu tyrinėsime kaip judesys yra neatsiejamai susijęs su garsu. Išmoksime veikti aplinką ir mus supančius žmones ne tik gestais , bet ir garsu, dirbsim individualiai, porose ir nedidelėse grupėse. Finalu bus darbas visoje grupėje, kur kiekvienas suras savo vietą komandoje, pasijus visumos dalele išsaugodamas savo individualybę.