Apie festivalį

 

Kovo 21 d. prasideda antrasis „Praktinės psichologijos“ festivalis „LAIMĖS SKONIS: AŠ IR KITI“, į kurį susirinks gausybė nuostabių žmonių ir lektorių iš skirtingų pasaulio šalių. 

Penkias dienas iš eilės vyks mokymai ir praktiniai užsiėmimai, dalijimasis žiniomis ir patirtimi. 

 

stock-photo-94817113Festivalio metu nuodugniai tyrinėsime asmeninės ir kolektyvinės sėkmės paslaptis, motyvaciją veikti, darnių santykių temas, mokysimės harmoningo ir sėkmingo gyvenimo paslapčių. Kasdien vyks praktiniai užsiėmimai ir paskaitos, skirti ne tik proto smalsumui patenkinti, bet ir fizinio kūno stiprinimui bei vidinei ramybei atrasti. Rytą galėsite pradėti energijos ir sveikatos suteikiančiomis jogos praktikomis, mankšta bei meditacijomis. Tris kartus per dieną Jūsų laukia sveikas ir skanus vegetarinis maistas. Vakarais vyks koncertai, šokiai, vaikų pasirodymai ir pan.

Jums talkins didelę patirtį turintys lektoriai, psichologai. Bus galimybė užsiregistruoti į asmenines konsultacijas, kuriose galima bus asmeniškai pažvelgti į Jūsų gyvenimiškas situacijas ir jas spręsti.

rsz_dsc_0335

Atvykite su visa šeima! O jei būsite vieni – namo sugrįšite atradę naujų bičiulių ir bendraminčių, įgavę daugiau pasitikėjimo, žinių, patirties ir įkvėpimo keistis bei tobulėti.

Žinios mūsų gyvenime yra labai svarbios. Nežinant kelio eismo taisyklių, nemokant vairuoti automobilio, būtų sunku saugiai keliauti iš vieno taško į kitą bei pasiekti užsibrėžtą tikslą. Panašiai ir gyvenime, labai svarbu yra žinoti, kaip teisingai pasirinkti, kokį sprendimą priimti, kaip pasielgti ir pan. Šiame festivalyje įgysite daug naujų žinių, taip pat užtvirtinsite senąsias. Praktiniai šio festivalio užsiėmimai padės įgyti „gyvenimo vairavimo“ įgūdžių, žengti savo svajonės ir tikslų link. Galėsite išbandyti unikalias dvasines praktikas, meditacijas, veiksmingus šiuolaikinės psichologijos metodus. Draugiška festivalio atmosfera padės vykti vidiniams pokyčiams. Kviečiame kartu atrasti ir įsileisti stebuklus į savo gyvenimą.

Vaikams viso festivalio metu bus organizuojami kūrybiniai, meno, muzikos užsiėmimai bei įvairūs žaidimai.

Festivalio metu veiks užkandžių baras, taip pat bus galima įsigyti įvairios literatūros.

Festivalio principai:

 • dvasinės vertybės;
 • sąmoningumas;
 • tvarkingumas;
 • harmoningas asmenybės augimas;
 • profesionalūs lektoriai;
 • ekologiškas darbas su dalyviais;
 • pasirinkimo laisvė;
 • pagarba vienas kitam ir aplinkai;
 • sveikas gyvenimo būdas, laisvė nuo alkoholio ir rūkymo;
 • tarnystė ir meilė.

 

KAINOS

DĖMESIO, imantiems pilną festivalio paketą, taikoma 50% nuolaida nuo festivalio kainos (maitinimo ir apgyvendinimo paslaugoms nuolaida netaikoma)!

 • Festivalio kaina – 250 (į kainą nėra įskaičiuotos maitinimo ir apgyvendinimo paslaugos);

– į festivalio kainą įeina visos paskaitos, vakaro pramoginiai renginiai, grįžtamasis ryšys. Festivalio metu bus organizuojamos konsultacijos ir asmeniniai praktiniai užsiėmimai už papildomą mokestį.

– registruojant papildomą šeimos narį taikoma 10 proc. nuolaida;

– registruojantis 6 ir daugiau asmenų grupei taikoma 10 proc. nuolaida visai grupei;

– vaikams iki 3 metų festivalio kaina su vaikų programa – 75 €;

– 4 – 16 metų vaikams, festivalio kaina su vaikų programa – 125 ;

 • Maitinimo paslaugos (tik pietūs) visomis dienomis – 45 ;

– į maitinimo paslaugas įskaičiuoti tik pietūs (festivalio metu bus papildomo maitinimo paslaugų organizavimas).

– vaikams iki 3 metų maitinimas nemokamas, o 4 – 10 metų vaikams maitinimui taikoma 50 proc. nuolaida.

 • Apgyvendinimo paslaugos 20 – 45 (žiūrėti „Apgyvendinimas“).
 • Vienos dienos paskaitų vertimo iš rusų k. į lietuvių k. kaina 18 .

Nuolaidos nesumuojamos.

Festivalio metu turėkite vaikų amžių patvirtinantį dokumentą.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti kainas ir nuolaidų suteikimo sąlygas.

 

 

 

ATSILIEPIMAI

„Dar kartą Ačiū Jums už šį renginį. Prisipažinsim: dienotvarkė gan įtempta, informacijos srautas didžiulis, viską norėjosi sužinoti, kai ką teko paaukoti, bet… labai džiaugiamės, kad tokio lygio ir pobūdžio renginys pirmą kartą suorganizuotas Lietuvoje. Tokios progos praleisti ir nedalyvauti negalėjom, o lūkesčius Dubingiuose praleistas laikas viršijo su kaupu. Kai kurių lektorių pavardės buvo girdėtos, kitų visai ne, tačiau neliko nė vieno, kuris nesužavėtų savo išmintimi, šiluma, nuoširdumu ir noru padėti pasauliui, o kartu ir kiekvienam iš mūsų, tapti geresniu. Smagu buvo įsitikinti, kad kai kurios šeimos vertybės vis dar svarbios ir kitiems žmonėms – sutikti nauji pažįstami mielai dalinosi savo patirtimi ir nuomone, patarė, palaikė, o vakare būdavo laiko ir linksmoms diskusijoms. Labai Ačiū organizatoriams, lektoriams ir visiems dalyviams.“

Eglė ir Tadas

 

„Jei norite pabėgti nuo  rutinos, tempo,  beprotiško lėkimo ir kasdieninio maratono – pirmyn, tai pirmiausia puiki vieta apglėbta ypatingos atmosfera ir auros, antra –  tai gerai sudėliota festivalio programa, fantastiški lektoriai ir  įdomios  paskaitos, bei praktiniai užsiėmimai. 2016 metų festivalio tempas buvo  labai didelis, rytas prasidėdavo nuo ryto  asanų, maudynių lediniame ežere ir baigdavosi tik vakare bendrame pokalbyje grupėse. Jei atvirai programoje buvo tiek  lektorių ir  jų paskaitų, kad dažnai turėjai rinktis, kur eiti, o ką  šį kartą deja, bet reiks praleisti. Ypač netikėtos ir gilios  buvo  praktikos su E.Koinovu, T.Valerijanovu, M.Targakova, P.Amunašvili. Tai lektoriai, kurių atrodo galėtum  klausytis  be  pertraukos ištisai. Buvo smagu, kad  visa festivalio programa ir temos sudėliotos taip, kad  tiktų ir tiems, kas  tik pradeda domėtis psichologija ir savęs pažinimu, ir tiems, kas jau senai  pasinėrė į savęs pažinimo, suvokimo ir savianalizės procesus. Ypač daug aktualių temų manau surado tėveliai, kurie nori auklėti savo vaikus vedami  humanistinės  pedagogikos principais ir iš principo  kitaip padėti augti ne tik savo vaikams, bet ir  sau patiems. Susimąsčiau, kad tokias paskaitas  jauni žmonės turėtų  turėti galimybę išklausyti iki santuokos, iki naujos  gyvybės  pradėjimo, ko gero tada ne tik augtų, bet ir  gimtų kitokie  žmonės, daug geresni žmonės .

Festivalio savaitė praėjo labai greitai, jos metu tarsi užaugo sparnai ir pasipildė ne tik  žinių bagažas, bet ir noras dar giliau  domėtis ir pažinti save, suprasti ką gi veiki šiame  pasaulyje, kokia mano paskirtis ir misija šiame  mano sielos gyvenimo etape. Manau daugelis rado atsakymą ir kas jam yra  Dievas, kas yra malda ir kas esi tu… O dar svarbiau, kad  festivalio metu sutinki daug  bendraminčių ir labai pozityvia nusiteikusių žmonių, kurie  čia atvyko savo noru,  intereso tobulėti ir save suprasti vedini. Ta visų sutelkta pozityvi energija sklando  viso festivalio metu. Dar  puikiau, nes čia surandi ir sielos draugų su kuriais bendravimas tęsiasi ir  po festivalio, su  kuriais  norisi bendrauti ir susitikti, kurie  yra tavo  bendraminčiai ir šiaip tiesiog geri ir  mieli žmonės. Mes su žmona laukiame 2017 metų festivalio, tikiuosi susitiksime. Iki greito.“

Giedrius J.